0

BANKIETOWA, Środa Wielkopolska, sala do 200 osób

Sala BANKIETOWA zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje obiekt Hotel Almarco w swojej ofercie.
Sam ośrodek znaleźć można w miejscowości Środa Wielkopolska ( województwo Wielkopolskie ), przy ulicy Niedziałkowskiego 17.

Jeśli nadal ciężko nas odnaleźć to informujemy, że pobliską miejscowością jest Poznań ( województwo Wielkopolskie )

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć uczestników na konferencje, wykłady, ale możemy zapewnić także inne dostosowanie przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Waszych preferencji.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i gwarantujemy pomoc w części dotyczącej obiektu oraz jego przygotowania.

W tej sali konferencyjnej posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 200. Oczywiście jest to maksymalna ilość jaką zdołaliśmy dla niej oszacować jako optymalną na podstawie naszych pomiarów. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, dostosowania do dogodnej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Bankietowy: do 120 osób
  • układ typu Kinowy: około 200 uczestników
  • układ typu Klasowy: około 100 uczestników
  • układ typu Inny: około 200 uczestników

Wkładamy wiele starań aby współpraca z naszym była jak najbardziej ułatwiona.

Aby jeszcze prościej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia to w przybliżeniu 265 m2

W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji BANKIETOWA, Środa Wielkopolska, sala do 200 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Bankietowa, Środa Wielkopolska, sala do 300 osób Hotel Szablewski*** wita wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności wspominamy o Bankietowa. Można nas odnaleźć szukając...
  2. Lustrzana, Środa Wielkopolska, sala do 150 osób Obiekt Hotel Szablewski*** to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Lustrzana ) pod organizację spotkań biznesowych, wykładów...
  3. Sala Mała, Środa Wielkopolska, sala do 40 osób Ośrodek Hotel Szablewski*** to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala Mała ) pod organizację konferencji, szkoleń...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?