0

KONFERENCYJNA, Środa Wielkopolska, sala do 50 osób

Hotel Almarco wita wszystkich zainteresowanych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o KONFERENCYJNA.
Można nas odnaleźć szukając w: Środa Wielkopolska (63-000), województwo Wielkopolskie. Obiekt znajduje się na ulicy: Niedziałkowskiego 17.

Inną lokalizacją niedaleko jest Poznań, województwo Wielkopolskie, ale informujemy o tym jedynie by było łatwiej odszukać nasz ośrodek.

Do Państwa dyspozycji, w ramach przeprowadzanych sympozjów, możemy płatnie udostępnić specjalnie przygotowane sale. Spośród nich w chwili obecnej możliwa do wynajęcia jest KONFERENCYJNA.

Ta sala konferencyjna może gościć do 50 osób. Oczywiście dotyczy to układu który przewidzieliśmy.

Aby wygodniej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia to w przybliżeniu 85 m2

Sprawdziliśmy też układy krzeseł i orientacyjnie pomieszczenie powinno umożliwić według nas:

  • układ Bankietowy: mniej więcej 46 uczestników
  • układ Kinowy: do 50 gości
  • układ Klasowy: mniej więcej 30 gości
  • układ Inny: do 28 osób

W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji KONFERENCYJNA, Środa Wielkopolska, sala do 50 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Lustrzana, Środa Wielkopolska, sala do 150 osób Obiekt Hotel Szablewski*** to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Lustrzana ) pod organizację spotkań biznesowych, wykładów...
  2. BANKIETOWA, Środa Wielkopolska, sala do 200 osób Sala BANKIETOWA zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje obiekt Hotel Almarco w swojej ofercie. Sam ośrodek znaleźć można w...
  3. Bankietowa, Środa Wielkopolska, sala do 300 osób Hotel Szablewski*** wita wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności wspominamy o Bankietowa. Można nas odnaleźć szukając...
  4. Sala Mała, Środa Wielkopolska, sala do 40 osób Ośrodek Hotel Szablewski*** to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala Mała ) pod organizację konferencji, szkoleń...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?