0

SALA SŁONECZNA, Bydgoszcz, sala do 20 osób

Sala SALA SŁONECZNA zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje obiekt SKK Sp. z o. o. w swojej ofercie.
Sam ośrodek znaleźć można w miejscowości Bydgoszcz ( województwo Kujawsko-pomorskie ), przy ulicy Jagiellońska 4.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć uczestników na kursy, spotkania biznesowe, ale możemy zapewnić także inne dostosowanie sal niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Waszych preferencji.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i gwarantujemy pomoc w części dotyczącej obiektu oraz jego przystosowania.

W tej sali posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 20. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej uzyskać jako najlepszą na podstawie naszych pomiarów. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajęcia, dostosowania do dogodnej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Teatralny: w przybliżeniu 15 osób
  • układ typu Kinowy: około 15 uczestników
  • układ typu Bankietowy: w przybliżeniu 20 osób

Wkładamy wiele wysiłków aby współpraca z nami była jak najbardziej ułatwiona.

Aby wygodniej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia sali to około 60 m2
  • szerokość sali: 6 m
  • długość sali: 10 m

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji SALA SŁONECZNA, Bydgoszcz, sala do 20 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. AULA, Bydgoszcz, sala do 55 osób Obiekt SKK Sp. z o. o. to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby AULA ) pod organizację...
  2. Słoneczna, Kraków, sala do 45 osób Sala Słoneczna zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje ośrodek Express by Holiday Inn*** Kraków w swojej ofercie. Sam ośrodek...
  3. SALA KONFERENCYJNA, Bydgoszcz, sala do 50 osób SKK Sp. z o. o., znajdujący się w miejscowości Bydgoszcz, jest ośrodkiem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, konferencji,...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?