0

DELFY B, Radziejowice, sala do 90 osób

Sala DELFY B zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje ośrodek Hotel Afrodyta *** Business & Spa w swej ofercie.
Sam obiekt znajduje się w miejscowości Radziejowice ( Mazowieckie ), pod adresem Letniskowa 4a.

Jeśli nadal niełatwo nas odnaleźć to wspominamy, że niedaleką lokalizacją jest Warszawa ( Mazowieckie )

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć gości na szkolenia, sympozja, ale możemy zapewnić także inne aranż sal niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Państwa wymagań.
Prowadzimy wynajem naszych sal na atrakcyjnych warunkach i zapewniamy pomoc w sprawach tyczących obiektu oraz jego przystosowania.

W tej sali konferencyjnej posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 90. Oczywiście jest to maksymalna ilość jaką zdołaliśmy dla niej oszacować jako optymalną na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, aranżacji do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Klasowy: w przybliżeniu 70 osób
  • układ typu Inny: w przybliżeniu 42 uczestników
  • układ typu Teatralny: w przybliżeniu 90 osób

Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z naszym była jak najbardziej ułatwiona.

Aby prościej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia wynosi mniej więcej 92 m2

DELFY B, Radziejowice, sala do 90 osób zachęca do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość aranżacji dotyczyć może także innych sal ośrodka, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa wymagań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym obiektem.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. DELFY A, Radziejowice, sala do 108 osób Sala DELFY A zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje obiekt Hotel Afrodyta *** Business & Spa w swojej ofercie....
  2. DELFY C, Radziejowice, sala do 72 osób Obiekt Hotel Afrodyta *** Business & Spa to doskonałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby DELFY C )...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?