0

DELFY C, Radziejowice, sala do 72 osób

Obiekt Hotel Afrodyta *** Business & Spa to doskonałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby DELFY C ) pod organizację sympozjów, zjazdów oraz innych imprez o charakterze integracyjnym lub oświatowym. Infrastruktura ośrodka pozwala projektować spotkania rozszerzone o prezentacje dodatkowe.

Znaleźć nas można w miejscowości Radziejowice ( Mazowieckie ), a nasz dokładny adres to:
Hotel Afrodyta *** Business & Spa
Letniskowa 4a
96-325 Radziejowice
województwo Mazowieckie

Jeśli nadal nie kojarzą Państwo gdzie się znajdujemy to podpowiadamy, że pobliską lokalizacją jest Warszawa ( województwo Mazowieckie ).

Wspomniana wyżej sala stanowi świetną propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji sympozjów dla w przybliżeniu 72 osób. Oczywiście wiele zależy od zastosowanego schematu siedzeń. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając sprawdzone przez nas:

  • układ typu Klasowy: w przybliżeniu 56 osób
  • układ typu Inny: mniej więcej 38 uczestników
  • układ typu Teatralny: w przybliżeniu 72 gości

Z własnej strony możemy zagwarantować, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez nadmiernych formalności.

Aby uprościć dostosowanie pod kątem własnej wizji, podajemy iż sala charakteryzuje się:

  • powierzchnią około 70 m2

Zapraszamy do zapoznania się z pełniejszym opisem dla pozycji DELFY C, Radziejowice, sala do 72 osób. Znajdą tam Państwo więcej aktualnych danych, do których obejrzenia gorąco zapraszamy.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego zalecamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. DELFY A, Radziejowice, sala do 108 osób Sala DELFY A zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje obiekt Hotel Afrodyta *** Business & Spa w swojej ofercie....
  2. DELFY B, Radziejowice, sala do 90 osób Sala DELFY B zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje ośrodek Hotel Afrodyta *** Business & Spa w swej ofercie....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?