0

DELFY A+B, Radziejowice, sala do 210 osób

Sala DELFY A+B zaprasza Państwa do spojrzenia na to co proponuje ośrodek Hotel Afrodyta *** Business & Spa w swej ofercie.
Sam ośrodek ma siedzibę w miejscowości Radziejowice ( Mazowieckie ), pod adresem Letniskowa 4a.

Jeśli nadal ciężko nas wyszukać to dodajemy, że pobliską lokalizacją jest Warszawa ( województwo Mazowieckie )

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć uczestników na kursy, spotkania biznesowe, ale możemy zapewnić także inne dostosowanie przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Waszych wymagań.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i gwarantujemy pomoc w sprawach tyczących obiektu oraz jego przygotowania.

W tej sali konferencyjnej możemy zapewnić miejsca dla 210. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej określić jako najlepszą na podstawie naszych pomiarów. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajęcia, aranżacji do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu udostępniamy poniżej te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Klasowy: do 140 osób
  • układ typu Inny: mniej więcej 56 gości
  • układ typu Teatralny: około 210 osób

Wkładamy wiele wysiłków aby współpraca z naszym obiektem była jak najbardziej ułatwiona.

Aby wygodniej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia sali to w przybliżeniu 192 m2

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji DELFY A+B, Radziejowice, sala do 210 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. DELFY B+C, Radziejowice, sala do 170 osób Obiekt Hotel Afrodyta *** Business & Spa to świetne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby DELFY B+C )...
  2. DELFY C, Radziejowice, sala do 72 osób Obiekt Hotel Afrodyta *** Business & Spa to doskonałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby DELFY C )...
  3. DELFY A, Radziejowice, sala do 108 osób Sala DELFY A zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje obiekt Hotel Afrodyta *** Business & Spa w swojej ofercie....
  4. DELFY B, Radziejowice, sala do 90 osób Sala DELFY B zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje ośrodek Hotel Afrodyta *** Business & Spa w swej ofercie....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?