0

Sala B, Warszawa, sala do 60 osób

Warsaw Conference Center zaprasza wszystkich zainteresowanych swoją ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Sala B.
Miejscem gdzie nas można szukać jest Warszawa (01-460), województwo Mazowieckie. Obiekt znajduje się na ulicy: Górczewska 124 lok. 308.

Do Państwa dyspozycji, w ramach organizowanych konferencji, możemy oddać specjalnie przygotowane pomieszczenia. Spośród nich w chwili obecnej gotowa do wynajęcia jest Sala B.

W tej sali konferencyjnej posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 60. Oczywiście jest to maksymalna ilość jaką zdołaliśmy dla niej uzyskać jako optymalną na podstawie naszych pomiarów. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, aranżu do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Inny: w przybliżeniu 60 uczestników

Dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami była jak najbardziej owocna.

Aby jeszcze łatwiej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia sali to około 70 m2

W razie zainteresowania ofertą konferencyjną zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala B, Warszawa, sala do 60 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Brak powiązanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?