0

FOYER, Ciechocinek, sala do 100 osób

Obiekt Pałac Targon to doskonałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby FOYER ) pod organizację konferencji, szkoleń oraz innych imprez o charakterze integracyjnym lub oświatowym. Infrastruktura ośrodka pozwala projektować szkolenia rozszerzone o imprezy towarzyszące.

Mieścimy się w miejscowości Ciechocinek ( województwo Kujawsko-pomorskie ), a nasz dokładny adres to:
Pałac Targon
Raczyńskich 3
87-720 Ciechocinek
województwo Kujawsko-pomorskie

Jeśli nadal nie wiedzą Państwo gdzie się znajdujemy to podpowiadamy, że będącą w pobliżu lokalizacją jest ( ).

Wspomniana wyżej sala stanowi bardzo dobrą propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji spotkań biznesowych dla mniej więcej 100 uczestników. Oczywiście wiele zależy od zastosowanego układu krzeseł. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Kinowy: mniej więcej 100 osób
  • układ typu Podkowa: do 50 gości
  • układ typu Klasowy: w przybliżeniu 60 osób

Z własnej strony jesteśmy w stanie zapewnić, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez nadmiernych formalności.

Aby ułatwić dostosowanie pod kątem własnej koncepcji, podajemy iż sala konferencyjna charakteryzuje się:

  • powierzchnią mniej więcej 150 m2

W razie zainteresowania ofertą konferencyjną zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji FOYER, Ciechocinek, sala do 100 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. PAŁACOWA, Ciechocinek, sala do 720 osób Pałac Targon wita wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o PAŁACOWA. Naszą siedzibą jest Ciechocinek...
  2. Foyer, Gdańsk, sala do 0 osób Sala Foyer zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje obiekt AWFiS w Gdańsku, Hala Widowiskowo-Sportowa i Sala Kongresowa w swej...
  3. TATRY + FOYER, Zakopane, sala do 430 osób Sala TATRY + FOYER zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje ośrodek HOTEL MERCURE KASPROWY ZAKOPANE w swojej ofercie. Sam...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?