0

SALA DALIA+LILIA, Wrocław, sala do 90 osób

Sala SALA DALIA+LILIA zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje obiekt Hotel HP Park Plaza**** w swej ofercie.
Sam obiekt znajduje się w miejscowości Wrocław ( województwo Dolnośląskie ), przy ulicy Drobnera 11/13.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć gości na szkolenia, sympozja, ale możemy zapewnić także inne aranżacje przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Państwa wymagań.
Prowadzimy wynajem naszych sal na atrakcyjnych warunkach i gwarantujemy pomoc w części dotyczącej obiektu oraz jego przystosowania.

W tej sali posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 90. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej uzyskać jako optymalną na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, dostosowania do dogodnej dla Państwa. W tym celu udostępniamy poniżej te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Teatralny: mniej więcej 90 osób
  • układ typu Podkowa: do 50 uczestników
  • układ typu Klasowy: do 50 gości

Wkładamy wiele starań aby współpraca z naszym była jak najbardziej owocna.

Aby łatwiej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia sali wynosi mniej więcej 102 m2
  • szerokość: 6.5 m
  • długość sali: 15.7 m
  • wysokość: 3.5 m

SALA DALIA+LILIA, Wrocław, sala do 90 osób zaprasza do zapoznania się z dokładniejszą ofertą. Możliwość dostosowania dotyczyć może także innych sal obiektu, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa oczekiwań. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym obiektem.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego zalecamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. SALA DALIA+LILIA+MALWA+RÓŻA, Wrocław, sala do 180 osób Ośrodek Hotel HP Park Plaza**** to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby SALA DALIA+LILIA+MALWA+RÓŻA ) pod organizację...
  2. SALA DALIA+LILIA+MALWA, Wrocław, sala do 130 osób Hotel HP Park Plaza****, znajdujący się w miejscowości Wrocław, jest ośrodkiem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, konferencji, sympozjów....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?