0

Baszta (okrągła) z antresolą, Giżycko, sala do 90 osób

Sala Baszta (okrągła) z antresolą zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje obiekt Hotel St. Bruno w swej ofercie.
Sam ośrodek znaleźć można w miejscowości Giżycko ( Warmińsko-Mazurskie ), przy ulicy Św. Brunona 1.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć uczestników na kursy, spotkania biznesowe, ale możemy zapewnić także inne dostosowanie sal niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Państwa wymagań.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i zapewniamy pomoc w sprawach tyczących obiektu oraz jego przygotowania.

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi dobrą propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji spotkań biznesowych dla mniej więcej 90 uczestników. Oczywiście wiele zależy od użytego ułożenia krzeseł. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając sprawdzone przez nas:

  • układ typu Kinowy: mniej więcej 90 gości
  • układ typu Klasowy: do 32 osób
  • układ typu Inny: w przybliżeniu 26 osób
  • układ typu Bankietowy: około 56 uczestników

Z własnej strony możemy zagwarantować, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez zbędnych formalności.

Aby uprościć dostosowanie pod kątem własnej koncepcji, podajemy iż sala charakteryzuje się:

  • powierzchnią w przybliżeniu 68 m2

Baszta (okrągła) z antresolą, Giżycko, sala do 90 osób zaprasza do zapoznania się z dokładniejszą ofertą. Możliwość dostosowania dotyczyć może także innych sal obiektu, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa wymagań. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym obiektem.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. BIESIADNA + ANTRESOLA, Chlewiska, sala do 200 osób Sala BIESIADNA + ANTRESOLA zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje obiekt Pałac Odrowążów Manor House – Resort SPA...
  2. A+B, Giżycko, sala do 250 osób Hotel St. Bruno, znajdujący się w miejscowości Giżycko, jest ośrodkiem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, wykładów, seminariów. Posiadamy...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?