0

Sala konferencyjna nr 1, Kolsko, sala do 250 osób

Hotel Tanzanit, znajdujący się w miejscowości Kolsko, jest ośrodkiem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, konferencji, sympozjów. Posiadamy do dyspozycji bogato wyposażone sale konferencyjne. Wspominana teraz Sala konferencyjna nr 1 może zapewnić 250 miejsc dla gości. Naszą ofertę kierujemy do firm i osób, które chcą w fachowy sposób zaprezentować swoją firmę przed przybyłymi na konferencję.

Nasz adres to:
Hotel Tanzanit
osiedle,,Junior”57,Jesionka
67-415 Kolsko
Województwo Lubuskie

Wspomniana wyżej sala stanowi dobrą propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji spotkań biznesowych dla w przybliżeniu 250 osób. Oczywiście wiele zależy od użytego ułożenia krzeseł. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając sprawdzone przez nas:

  • układ typu Kinowy: mniej więcej 250 uczestników
  • układ typu Teatralny: około 120 osób

Z naszej strony jesteśmy w stanie zagwarantować, iż dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez nadmiernych formalności.

Aby uprościć aranżację pod kątem własnej koncepcji, podajemy iż sala charakteryzuje się:

  • powierzchnią w przybliżeniu 240 m2
  • szerokością mniej więcej 15 m
  • długością około 16 m
  • wysokością w przybliżeniu 3 m

Sala konferencyjna nr 1, Kolsko, sala do 250 osób zachęca do zapoznania się z dokładniejszą ofertą. Możliwość dostosowania dotyczyć może także innych sal ośrodka, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa oczekiwań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać nieaktualne dane. Dlatego doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala Konferencyjna, Kolsko, sala do 250 osób Sala Sala Konferencyjna zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje obiekt Hotel Tanzanit w swej ofercie. Sam obiekt znaleźć...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?