0

Club Room, Otwock, sala do 8 osób

Z-Hotel Business & Spa zaprasza wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Club Room.
Obiekt ten za swą siedzibę przyjął Otwock (05-402), województwo Mazowieckie. Obiekt znajduje się na ulicy: Przewoska 39.

Inną miejscowością w pobliżu jest Warszawa, województwo Mazowieckie, ale informujemy o tym jedynie by łatwiej wyszukać nasz ośrodek.

Do Państwa dyspozycji, w ramach organizowanych konferencji, możemy oddać specjalnie przygotowane sale. Spomiędzy nich w chwili obecnej możliwa do wynajęcia jest Club Room.

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi świetną propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji konferencji dla około 8 uczestników. Oczywiście wiele zależy od zastosowanego układu siedzeń. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Inny: mniej więcej 8 gości

Z naszej strony jesteśmy w stanie zapewnić, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez nadmiernych formalności.

Aby ułatwić dostosowanie pod kątem własnej wizji, podajemy iż pomieszczenie charakteryzuje się:

  • powierzchnią w przybliżeniu 18 m2
  • szerokością w przybliżeniu 3.63 m
  • długością w przybliżeniu 5 m
  • wysokością mniej więcej 2.95 m

Zapraszamy do zapoznania się z bogatszym opisem dla pozycji Club Room, Otwock, sala do 8 osób. Znajdą tam Państwo więcej aktualnych danych, do których obejrzenia serdecznie zapraszamy.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Business Room x 3 (Piętro „0”), Warszawa, sala do 40 osób Obiekt Hotel Gromada Lotnisko *** to wspaniałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Business Room x 3 (Piętro...
  2. Business Room x 4 (Piętro „0”), Warszawa, sala do 20 osób Sala Business Room x 4 (Piętro „0”) zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje ośrodek Hotel Gromada Lotnisko ***...
  3. BUSINESS ROOM, Kraków, sala do 16 osób Obiekt WM HOTEL SYSTEM to świetne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby BUSINESS ROOM ) pod organizację konferencji,...
  4. Business Room x 2 (Piętro „+1”), Warszawa, sala do 20 osób Sala Business Room x 2 (Piętro „+1”) zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje obiekt Hotel Gromada Lotnisko *** w...
  5. Board Room, Warszawa, sala do 12 osób Sala Board Room zaprasza Państwa do spojrzenia na to co proponuje obiekt Centrum Konferencyjne Adgar Plaza w swej ofercie. Sam...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?