0

Sala 1+2+3+4, Otwock, sala do 240 osób

Obiekt Z-Hotel Business & Spa to doskonałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala 1+2+3+4 ) pod organizację konferencji, szkoleń oraz innych działań o charakterze integracyjnym lub oświatowym. Infrastruktura obiektu pozwala aranżować konferencje rozszerzone o prezentacje towarzyszące.

Znaleźć nas można w miejscowości Otwock ( województwo Mazowieckie ), a nasz dokładny adres to:
Z-Hotel Business & Spa
Przewoska 39
05-402 Otwock
województwo Mazowieckie

Jeśli nadal nie wiedzą Państwo gdzie się znajdujemy to podpowiadamy, że pobliską lokalizacją jest Warszawa ( województwo Mazowieckie ).

W tej sali posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 240. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej uzyskać jako optymalną na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, dostosowania do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Teatralny: mniej więcej 208 osób
  • układ typu Klasowy: do 124 gości
  • układ typu Bankietowy: mniej więcej 240 uczestników

Dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z naszym była jak najbardziej owocna.

Aby wygodniej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia sali to około 240 m2
  • wysokość sali: 2.95 m

Sala 1+2+3+4, Otwock, sala do 240 osób zachęca do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość dostosowania dotyczyć może także innych sal ośrodka, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa wymagań. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Club Room, Otwock, sala do 8 osób Z-Hotel Business & Spa zaprasza wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Club Room. Obiekt...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?