0

Sala 1+2+3, Otwock, sala do 120 osób

Z-Hotel Business & Spa wita wszystkich zainteresowanych swoją ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Sala 1+2+3.
Można nas odnaleźć szukając w: Otwock (05-402), województwo Mazowieckie. Obiekt znajduje się na ulicy: Przewoska 39.

Inną lokalizacją w niedalekiej odległości jest Warszawa, województwo Mazowieckie, ale wspominamy o tym jedynie by łatwiej znaleźć nasz obiekt.

Do Państwa dyspozycji, w ramach organizowanych kursów, możemy płatnie udostępnić specjalnie przygotowane pomieszczenia. Spomiędzy nich aktualnie gotowa do wynajęcia jest Sala 1+2+3.

Wspomniana wyżej sala stanowi dobrą propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji spotkań biznesowych dla w przybliżeniu 120 osób. Oczywiście wiele zależy od zastosowanego schematu siedzeń. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Teatralny: w przybliżeniu 100 gości
  • układ typu Klasowy: około 56 gości
  • układ typu Bankietowy: do 120 osób
  • układ typu Inny: około 59 uczestników

Z naszej strony jesteśmy w stanie zagwarantować, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez nadmiernych formalności.

Aby uprościć dostosowanie pod kątem własnej wizji, podajemy iż sala charakteryzuje się:

  • powierzchnią w przybliżeniu 124 m2
  • szerokością mniej więcej 15.42 m
  • długością mniej więcej 8.06 m
  • wysokością mniej więcej 2.95 m

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala 1+2+3, Otwock, sala do 120 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Club Room, Otwock, sala do 8 osób Z-Hotel Business & Spa zaprasza wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Club Room. Obiekt...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?