0

Sala 2+3, Otwock, sala do 64 osób

Sala Sala 2+3 zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje obiekt Z-Hotel Business & Spa w swej ofercie.
Sam ośrodek ma siedzibę w miejscowości Otwock ( Mazowieckie ), na ulicy Przewoska 39.

Jeśli nadal ciężko nas odnaleźć to informujemy, że niedaleką lokalizacją jest Warszawa ( województwo Mazowieckie )

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć uczestników na szkolenia, sympozja, ale możemy zapewnić także inne dostosowanie sal niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Państwa preferencji.
Prowadzimy wynajem naszych sal na atrakcyjnych warunkach i zapewniamy pomoc w części dotyczącej obiektu oraz jego przygotowania.

Wspomniana wyżej sala stanowi idealną propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji konferencji dla około 64 osób. Oczywiście dużo zależy od zastosowanego schematu siedzeń. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Teatralny: około 64 osób
  • układ typu Klasowy: do 40 gości
  • układ typu Bankietowy: mniej więcej 60 gości
  • układ typu Inny: do 27 gości

Z naszej strony możemy zapewnić, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez nadmiernych formalności.

Aby ułatwić dostosowanie pod kątem własnej wizji, podajemy iż sala konferencyjna charakteryzuje się:

  • powierzchnią mniej więcej 92.5 m2
  • szerokością mniej więcej 11.49 m
  • długością około 8.06 m
  • wysokością w przybliżeniu 2.95 m

W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala 2+3, Otwock, sala do 64 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Club Room, Otwock, sala do 8 osób Z-Hotel Business & Spa zaprasza wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Club Room. Obiekt...
  2. Sala 1+2+3, Otwock, sala do 120 osób Z-Hotel Business & Spa wita wszystkich zainteresowanych swoją ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Sala 1+2+3. Można...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?