0

Sala nr 1, Otwock, sala do 50 osób

Z-Hotel Business & Spa wita wszystkich zainteresowanych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Sala nr 1.
Obiekt ten za swą siedzibę przyjął Otwock (05-402), województwo Mazowieckie. Obiekt znajduje się na ulicy: Przewoska 39.

Inną lokalizacją niedaleko jest Warszawa, województwo Mazowieckie, ale informujemy o tym jedynie by było łatwiej wyszukać nasz ośrodek.

Do Państwa dyspozycji, w ramach organizowanych kursów, możemy płatnie udostępnić specjalnie przygotowane pomieszczenia. Spośród nich aktualnie gotowa do wynajęcia jest Sala nr 1.

W tej sali konferencyjnej posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 50. Oczywiście jest to maksymalna ilość jaką zdołaliśmy dla niej oszacować jako optymalną na podstawie naszych pomiarów. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, aranżu do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu udostępniamy poniżej te, które sami sprawdziliśmy:

 • układ typu Teatralny: w przybliżeniu 44 gości
 • układ typu Klasowy: w przybliżeniu 22 gości
 • układ typu Bankietowy: w przybliżeniu 50 osób
 • układ typu Inny: do 27 osób

Wkładamy wiele starań aby współpraca z nami była jak najbardziej owocna.

Aby łatwiej można było planować, podajemy iż:

 • powierzchnia sali wynosi mniej więcej 61 m2
 • szerokość: 7.62 m
 • długość sali: 8.06 m
 • wysokość sali: 2.95 m

Zapraszamy do zapoznania się z pełniejszym opisem dla pozycji Sala nr 1, Otwock, sala do 50 osób. Odnajdą tam Państwo więcej informacji, do których obejrzenia serdecznie zachęcamy.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

 1. Club Room, Otwock, sala do 8 osób Z-Hotel Business & Spa zaprasza wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Club Room. Obiekt...
 2. Sala 1+2+3+4, Otwock, sala do 240 osób Obiekt Z-Hotel Business & Spa to doskonałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala 1+2+3+4 ) pod organizację...
 3. Sala nr 3, Otwock, sala do 30 osób Z-Hotel Business & Spa, znajdujący się w miejscowości Otwock, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, wykładów, sympozjów....
 4. Sala nr 2, Otwock, sala do 30 osób Z-Hotel Business & Spa, znajdujący się w miejscowości Otwock, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, wykładów, seminariów....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?