0

Antresola, Masłów, sala do 40 osób

Hotel „Ameliówka” wita wszystkich zainteresowanych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Antresola.
Obiekt ten za swą siedzibę przyjął Masłów (26-001), województwo Świętokrzyskie. Obiekt znajduje się na ulicy: Mąchocice Kapitulne 176.

Inną lokalizacją w niedalekiej odległości jest Kielce, województwo Świętokrzyskie, ale wspominamy o tym by szybciej umiejscowić nasz obiekt.

Do Waszej dyspozycji, w ramach organizowanych szkoleń, możemy oddać specjalnie przygotowane sale. Z nich w chwili obecnej dostępna do wynajęcia jest Antresola.

Ta sala konferencyjna może gościć maksymalnie 40 uczestników. Oczywiście dotyczy to układu który sprawdziliśmy.

Aby prościej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia wynosi około 39 m2
  • szerokość: 3.5 m
  • długość: 11 m
  • wysokość: 3 m

Sprawdziliśmy też rozmieszczenie miejsc siedzących i szacunkowo pomieszczenie powinno pomieścić według nas:

  • układ Teatralny: w przybliżeniu 40 uczestników
  • układ Bankietowy: w przybliżeniu 30 osób
  • układ Klasowy: do 30 gości

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Antresola, Masłów, sala do 40 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. BIESIADNA + ANTRESOLA, Chlewiska, sala do 200 osób Sala BIESIADNA + ANTRESOLA zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje obiekt Pałac Odrowążów Manor House – Resort SPA...
  2. Baszta (okrągła) z antresolą, Giżycko, sala do 90 osób Sala Baszta (okrągła) z antresolą zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje obiekt Hotel St. Bruno w swej ofercie....
  3. Sala Maneż + Antresola, Wieliczka, sala do 1100 osób Sala Sala Maneż + Antresola zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje ośrodek Folwark Zalesie w swojej ofercie. Sam ośrodek...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?