0

Bankietowa, Pawłowiczki, sala do 150 osób

Ośrodek Centrum Restauracyjno-Hotelowe Florres to wspaniałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Bankietowa ) pod organizację konferencji, szkoleń oraz innych form o charakterze integracyjnym lub oświatowym. Infrastruktura obiektu pozwala aranżować wykłady rozszerzone o prezentacje towarzyszące.

Rezydujemy w miejscowości Pawłowiczki ( województwo Opolskie ), a nasz dokładny adres to:
Centrum Restauracyjno-Hotelowe Florres
Nowa 1 A
47-280 Pawłowiczki
województwo Opolskie

Jeśli nadal nie wiedzą Państwo gdzie się znajdujemy to informujemy, że pobliską miejscowością jest ( ).

W tej sali konferencyjnej posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 150. Oczywiście jest to maksymalna ilość jaką zdołaliśmy dla niej oszacować jako najlepszą na podstawie naszych pomiarów. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, aranżacji do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Klasowy: mniej więcej 130 uczestników
  • układ typu Kinowy: mniej więcej 150 uczestników
  • układ typu Podkowa: około 60 gości

Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami była jak najbardziej ułatwiona.

Aby jeszcze łatwiej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia wynosi około 240 m2
  • szerokość sali: 9.5 m
  • długość: 26 m

W razie zainteresowania ofertą konferencyjną zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Bankietowa, Pawłowiczki, sala do 150 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Kameralna, Pawłowiczki, sala do 65 osób Centrum Restauracyjno-Hotelowe Florres wita wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności informujemy o Kameralna. Obiekt ten za...
  2. Bankietowa, Opole, sala do 60 osób Ośrodek Hotel FESTIVAL to doskonałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Bankietowa ) pod organizację sympozjów, zjazdów oraz...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?