0

Sala Konferencyjna III, Sieraków, sala do 40 osób

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy KAMA, znajdujący się w miejscowości Sieraków, jest ośrodkiem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, konferencji, sympozjów. Posiadamy do dyspozycji bogato wyposażone sale konferencyjne. Prezentowana tutaj Sala Konferencyjna III może zapewnić 40 miejsc dla uczestników. Naszą ofertę kierujemy do firm i osób, które chcą w fachowy sposób zaprezentować swoją firmę przed przybyłymi na seminarium.

Nasz adres to:
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy KAMA
Orla 13
64-410 Sieraków
Województwo Wielkopolskie

Jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem naszego ośrodka, informujemy, by było szybciej, że miejscowością niedaleko jest Poznań ( Wielkopolskie ).

W tej sali posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 40. Oczywiście jest to maksymalna ilość jaką zdołaliśmy dla niej oszacować jako optymalną na podstawie naszych pomiarów. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajęcia, aranżacji do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Teatralny: w przybliżeniu 40 uczestników
  • układ typu Klasowy: do 25 osób
  • układ typu Podkowa: w przybliżeniu 15 uczestników
  • układ typu Bankietowy: mniej więcej 15 gości

Wkładamy wiele wysiłków aby współpraca z naszym była jak najbardziej owocna.

Aby jeszcze prościej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia wynosi w przybliżeniu 36.60 m2
  • szerokość: 4.18 m
  • długość: 8.76 m
  • wysokość: 2.65 m

Sala Konferencyjna III, Sieraków, sala do 40 osób zaprasza do zapoznania się z dokładniejszą ofertą. Możliwość dostosowania dotyczyć może także innych sal obiektu, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa oczekiwań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Brak powiązanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?