0

Sala Konferencyjna I, Sieraków, sala do 40 osób

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy KAMA, znajdujący się w miejscowości Sieraków, jest ośrodkiem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, wykładów, seminariów. Posiadamy do dyspozycji dobrze wyposażone sale konferencyjne. Prezentowana teraz Sala Konferencyjna I może zapewnić 40 miejsc dla uczestników. Naszą ofertę kierujemy do firm i osób, które chcą w profesjonalny sposób zaprezentować swoją firmę przed przybyłymi na spotkanie.

Nasz adres to:
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy KAMA
Orla 13
64-410 Sieraków
Województwo Wielkopolskie

Jeśli mają Państwo problem z odszukaniem naszego ośrodka, wspominamy, by było szybciej, że miejscowością niedaleko jest Poznań ( województwo Wielkopolskie ).

W tej sali konferencyjnej możemy zapewnić miejsca dla 40. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej oszacować jako optymalną na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajęcia, aranżacji do dogodnej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Teatralny: mniej więcej 40 osób
  • układ typu Klasowy: mniej więcej 25 osób
  • układ typu Podkowa: w przybliżeniu 15 gości
  • układ typu Bankietowy: mniej więcej 15 gości

Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z ośrodkiem była jak najbardziej ułatwiona.

Aby jeszcze wygodniej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia sali wynosi mniej więcej 58 m2
  • szerokość sali: 10 m
  • długość sali: 5.70 m
  • wysokość sali: 2.55 m

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala Konferencyjna I, Sieraków, sala do 40 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala Konferencyjna III, Sieraków, sala do 40 osób Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy KAMA, znajdujący się w miejscowości Sieraków, jest ośrodkiem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, konferencji, sympozjów....
  2. Sala Konferencyjna II, Sieraków, sala do 40 osób Sala Sala Konferencyjna II zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje ośrodek Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy KAMA w swojej ofercie....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?