0

Sala konferencyjna, Polskie Brzozie, sala do 90 osób

Głęboczek.Vine Resort & Spa, znajdujący się w miejscowości Polskie Brzozie, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, konferencji, seminariów. Posiadamy do dyspozycji dobrze wyposażone sale konferencyjne. Prezentowana tutaj Sala konferencyjna ma możliwość zapewnienia 90 miejsc dla gości. Naszą ofertę kierujemy do firm i osób, które chcą w fachowy sposób zaprezentować swoją firmę przed przybyłymi na seminarium.

Nasz adres to:
Głęboczek.Vine Resort & Spa
Wielki Głęboczek 1
87-313 Polskie Brzozie
Województwo Kujawsko-pomorskie

Jeśli mają Państwo problem z wyszukaniem naszego obiektu, informujemy, by było szybciej, że lokalizacją w niedalekiej odległości jest Toruń ( Kujawsko-pomorskie ).

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi dobrą propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji szkoleń dla około 90 osób. Oczywiście dużo zależy od zastosowanego schematu krzeseł. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Teatralny: w przybliżeniu 90 uczestników
  • układ typu Podkowa: około 40 osób
  • układ typu Klasowy: około 60 gości

Z własnej strony możemy zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez zbędnych formalności.

Aby uprościć planowanie pod kątem własnej koncepcji, podajemy iż sala charakteryzuje się:

  • powierzchnią około 75 m2
  • szerokością w przybliżeniu 7 m
  • długością mniej więcej 11 m
  • wysokością mniej więcej 3 m

Sala konferencyjna, Polskie Brzozie, sala do 90 osób zaprasza do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość aranżacji dotyczyć może także innych sal obiektu, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa wymagań. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Brak powiązanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?