0

Dziedziniec Zamku (namiot), Baranów Sandomierski, sala do 120 osób

Ośrodek Zespół Zamkowo-Parkowy w Baranowie Sandomierskim to doskonałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Dziedziniec Zamku (namiot) ) pod organizację spotkań biznesowych, wykładów oraz innych form o charakterze integracyjnym lub oświatowym. Infrastruktura obiektu pozwala projektować szkolenia rozszerzone o imprezy dodatkowe.

Rezydujemy w miejscowości Baranów Sandomierski ( województwo Podkarpackie ), a nasz dokładny adres to:
Zespół Zamkowo-Parkowy w Baranowie Sandomierskim
Zamkowa 20
39-450 Baranów Sandomierski
województwo Podkarpackie

Jeśli nadal nie kojarzą Państwo gdzie się znajdujemy to podpowiadamy, że będącą w pobliżu miejscowością jest ( województwo ).

W tej sali możemy zapewnić miejsca dla 120. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej uzyskać jako najlepszą na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, aranżu do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Inny: mniej więcej 120 gości

Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z naszym była jak najbardziej ułatwiona.

W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Dziedziniec Zamku (namiot), Baranów Sandomierski, sala do 120 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. DZIEDZINIEC, Ryn, sala do 900 osób HOTEL „ZAMEK RYN”, znajdujący się w miejscowości Ryn, jest ośrodkiem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, konferencji, seminariów. Posiadamy...
  2. I dziedziniec, Wieliczka, sala do 300 osób Sala I dziedziniec zaprasza Państwa do spojrzenia na to co proponuje ośrodek Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w swej ofercie. Sam...
  3. II dziedziniec, Wieliczka, sala do 1000 osób Sala II dziedziniec zaprasza Państwa do spojrzenia na to co proponuje obiekt Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w swojej ofercie. Sam...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?