0

Sala konferencyjna, Ełganowo, sala do 50 osób

Sala Sala konferencyjna zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje obiekt SENTOZA GOLF w swojej ofercie.
Sam obiekt ma siedzibę w miejscowości Ełganowo ( województwo Pomorskie ), na ulicy Cząstkowo 49.

Jeśli nadal trudno nas odnaleźć to wspominamy, że niedaleką miejscowością jest Sopot ( Pomorskie )

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć gości na szkolenia, sympozja, ale możemy zapewnić także inne dostosowanie sal niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Państwa preferencji.
Prowadzimy wynajem naszych sal na atrakcyjnych warunkach i gwarantujemy pomoc w części dotyczącej obiektu oraz jego przystosowania.

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi idealną propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji szkoleń dla około 50 osób. Oczywiście wiele zależy od użytego układu krzeseł. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Inny: do 50 uczestników

Z naszej strony jesteśmy w stanie zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez nadmiernych formalności.

Sala konferencyjna, Ełganowo, sala do 50 osób zachęca do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość aranżacji dotyczyć może także innych sal ośrodka, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa oczekiwań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Brak powiązanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?