0

GABINET KOŚCIUSZKO, Sieniawa, sala do 30 osób

Obiekt ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY to świetne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby GABINET KOŚCIUSZKO ) pod organizację spotkań biznesowych, wykładów oraz innych form o charakterze integracyjnym i/lub oświatowym. Infrastruktura ośrodka pozwala aranżować konferencje rozszerzone o imprezy towarzyszące.

Znaleźć nas można w miejscowości Sieniawa ( województwo Podkarpackie ), a nasz dokładny adres to:
ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
KOŚCIUSZKI 32
37-530 Sieniawa
województwo Podkarpackie

Jeśli nadal nie kojarzą Państwo gdzie się znajdujemy to podpowiadamy, że będącą w pobliżu miejscowością jest ( ).

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi bardzo dobrą propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji spotkań biznesowych dla mniej więcej 30 uczestników. Oczywiście dużo zależy od użytego układu siedzeń. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając sprawdzone przez nas:

  • układ typu Inny: około 25 osób
  • układ typu Kinowy: do 30 osób
  • układ typu Bankietowy: do 25 gości

Z naszej strony możemy zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez zbędnych formalności.

Aby ułatwić planowanie pod kątem własnej koncepcji, podajemy iż sala konferencyjna charakteryzuje się:

  • powierzchnią około 100 m2
  • szerokością w przybliżeniu 10 m
  • długością mniej więcej 10 m
  • wysokością w przybliżeniu 4 m

GABINET KOŚCIUSZKO, Sieniawa, sala do 30 osób zachęca do zapoznania się z dokładniejszą ofertą. Możliwość dostosowania dotyczyć może także innych sal obiektu, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa wymagań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. GABINET, Kraków, sala do 6 osób Sala GABINET zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje obiekt Hotel Sympozjum ***** w swej ofercie. Sam obiekt znajduje się...
  2. Gabinet, Katowice, sala do 10 osób Hotel*** Diament Katowice, znajdujący się w miejscowości Katowice, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, konferencji, sympozjów. Posiadamy...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?