0

SALA W PAŁACYKU LETNIM, Sieniawa, sala do 25 osób

Sala SALA W PAŁACYKU LETNIM zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje ośrodek ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY w swojej ofercie.
Sam ośrodek znaleźć można w miejscowości Sieniawa ( województwo Podkarpackie ), pod adresem KOŚCIUSZKI 32.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć uczestników na kursy, spotkania biznesowe, ale możemy zapewnić także inne aranżacje przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Waszych wymagań.
Prowadzimy wynajem naszych sal na atrakcyjnych warunkach i zapewniamy pomoc w sprawach tyczących obiektu oraz jego przystosowania.

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi bardzo dobrą propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji sympozjów dla w przybliżeniu 25 uczestników. Oczywiście wiele zależy od użytego schematu krzeseł. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Inny: około 18 uczestników
  • układ typu Kinowy: w przybliżeniu 25 uczestników
  • układ typu Bankietowy: mniej więcej 20 osób

Z naszej strony jesteśmy w stanie zagwarantować, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez nadmiernych formalności.

Aby uprościć planowanie pod kątem własnej koncepcji, podajemy iż sala charakteryzuje się:

  • powierzchnią w przybliżeniu 60 m2

Zapraszamy do zapoznania się z bogatszym opisem dla pozycji SALA W PAŁACYKU LETNIM, Sieniawa, sala do 25 osób. Znajdą tam Państwo więcej informacji, do których odwiedzenia gorąco zapraszamy.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. GABINET KOŚCIUSZKO, Sieniawa, sala do 30 osób Obiekt ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY to świetne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby GABINET KOŚCIUSZKO ) pod organizację spotkań biznesowych,...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?