0

SALA W DWORKU SZAMBELANA, Sieniawa, sala do 60 osób

Obiekt ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby SALA W DWORKU SZAMBELANA ) pod organizację spotkań biznesowych, wykładów oraz innych imprez o charakterze integracyjnym i/lub oświatowym. Infrastruktura ośrodka pozwala projektować spotkania rozszerzone o imprezy dodatkowe.

Mieścimy się w miejscowości Sieniawa ( województwo Podkarpackie ), a nasz dokładny adres to:
ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
KOŚCIUSZKI 32
37-530 Sieniawa
województwo Podkarpackie

Jeśli nadal nie wiedzą Państwo gdzie się znajdujemy to podpowiadamy, że nieodległą lokalizacją jest ( województwo ).

W tej sali posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 60. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej określić jako optymalną na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, aranżacji do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Inny: około 40 osób
  • układ typu Kinowy: do 60 uczestników
  • układ typu Bankietowy: mniej więcej 30 uczestników

Wkładamy wiele wysiłków aby współpraca z naszym była jak najbardziej ułatwiona.

Aby jeszcze wygodniej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia sali wynosi około 100 m2

W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji SALA W DWORKU SZAMBELANA, Sieniawa, sala do 60 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. GABINET KOŚCIUSZKO, Sieniawa, sala do 30 osób Obiekt ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY to świetne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby GABINET KOŚCIUSZKO ) pod organizację spotkań biznesowych,...
  2. SALA W PAŁACYKU LETNIM, Sieniawa, sala do 25 osób Sala SALA W PAŁACYKU LETNIM zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje ośrodek ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY w swojej ofercie. Sam ośrodek...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?