0

Sala Stendhala, Żagań, sala do 0 osób

Ośrodek Pałac Książęcy w Żaganiu to doskonałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala Stendhala ) pod organizację spotkań biznesowych, wykładów oraz innych form o charakterze integracyjnym i oświatowym. Infrastruktura ośrodka pozwala projektować wykłady rozszerzone o imprezy towarzyszące.

Mieścimy się w miejscowości Żagań ( województwo Lubuskie ), a nasz dokładny adres to:
Pałac Książęcy w Żaganiu
Szprotawska 4
68-100 Żagań
województwo Lubuskie

Jeśli nadal nie kojarzą Państwo gdzie się znajdujemy to informujemy, że będącą w pobliżu lokalizacją jest ( ).

W tej sali konferencyjnej możemy zapewnić miejsca dla 0. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej określić jako optymalną na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajęcia, aranżacji do dogodnej dla Państwa. W tym celu udostępniamy poniżej te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Inny: w przybliżeniu 0 uczestników

Dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z naszym była jak najbardziej ułatwiona.

W razie zainteresowania ofertą konferencyjną zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala Stendhala, Żagań, sala do 0 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala Kurlandzka, Żagań, sala do 100 osób Sala Sala Kurlandzka zaprasza Państwa do spojrzenia na to co proponuje ośrodek Pałac Książęcy w Żaganiu w swojej ofercie. Sam...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?