1

Sala 11, Warszawa, sala do 50 osób

Centrum Szkolenia Gazownictwa Spółki BUD-GAZ wita wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności wspominamy o Sala 11.
Można nas odnaleźć szukając w: Warszawa (01-224), województwo Mazowieckie. Adres pod którym rezydujemy to: Marcina Kasprzaka 25.

Inną miejscowością w pobliżu jest Sulejówek, województwo Mazowieckie, ale wspominamy o tym jedynie by łatwiej znaleźć nasz obiekt.

Do Państwa dyspozycji, w ramach przeprowadzanych wykładów, możemy płatnie udostępnić specjalnie przygotowane pomieszczenia. Spomiędzy nich w chwili obecnej dostępna do wynajęcia jest Sala 11.

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi dobrą propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji konferencji dla w przybliżeniu 50 uczestników. Oczywiście wiele zależy od zastosowanego schematu krzeseł. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając sprawdzone przez nas:

  • układ typu Inny: około 50 osób

Z własnej strony możemy zagwarantować, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez zbędnych formalności.

Konferencje to spotkania dużych i poważnych firm toczące się wokół określonego zagadnienia. Aranżowane są często w punktach rekreacyjnych, które proponują bardzo dobrze wyposażone sale ze znaczną ilością pokoi i dodatkowymi atrakcjami. Wielkośc jest istotna, gdyż często firmy nie posiadają tak dużych przestrzeni by można w nich przeprowadzić nawet krótkie spotkanie. W przypadku wolnych zawodów zebranie przedstawicieli bywa jeszcze trudniejsze.

W razie zainteresowania ofertą konferencyjną zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala 11, Warszawa, sala do 50 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne dane. Dlatego doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. AMETYST (Piętro „-1”), Warszawa, sala do 160 osób Hotel Gromada Lotnisko *** wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o AMETYST (Piętro „-1”)....
  2. Sala konferencyjna A3, Warszawa, sala do 50 osób Rest Hotel wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Sala konferencyjna A3. Miejscem gdzie...
  3. INSPIRACJA, Warszawa, sala do 35 osób Centrum INSPIRACJE, znajdujący się w miejscowości Warszawa, jest ośrodkiem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, konferencji, seminariów. Posiadamy do...
  4. CZEKOLADOWA, Warszawa, sala do 8 osób Centrum INSPIRACJE, znajdujący się w miejscowości Warszawa, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, wykładów, seminariów. Posiadamy do...
  5. SALA VISTULA, Warszawa, sala do 95 osób Hotel Hetman*** wita wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności wspominamy o SALA VISTULA. Naszą siedzibą jest...

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?