0

SERENA, Osjaków, sala do 300 osób

BEST WESTERN HOTEL SYMFONIA zaprasza wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności wspominamy o SERENA.
Miejscem gdzie nas można szukać jest Osjaków (98-320), województwo Łódzkie. Obiekt znajduje się na ulicy: Częstochowska 35 a.

Inną lokalizacją niedaleko jest Wieluń, województwo Łódzkie, ale informujemy o tym by łatwiej odszukać nasz ośrodek.

Do Państwa dyspozycji, w ramach przeprowadzanych wykładów, możemy płatnie udostępnić specjalnie przygotowane pomieszczenia. Z nich w chwili obecnej dostępna do wynajęcia jest SERENA.

Konferencje są coraz powszechniejsze. W związku z tym powstają coraz liczniej ośrodki jedynie w tym celu. Już działające przystosowują własną ofertę tak, by możliwy był użyczenie sal w celach biznesowych. Dla nich to plus, gdyż gromadzi większą grupę osób, często przyjeżdżających z innych krajów. Te zaś najczęściej, jako miejsce zakwaterowania, wybierają pozostanie w obiekcie gdzie konferencja ma miejsce.

Ta sala może gościć do 300 uczestników. Oczywiście dotyczy to układu który sprawdziliśmy.

Aby łatwiej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia to około 300 m2
  • szerokość: 20 m
  • długość: 15 m
  • wysokość: 3 m

Sprawdziliśmy też rozmieszczenie krzeseł i orientacyjnie pomieszczenie powinno pomieścić według nas:

  • układ Teatralny: mniej więcej 300 osób

Konferencje to spotkania dużych grup dziennikarzy powiązane tematycznie. Aranżowane są najczęściej w hotelach, które proponują dobrze wyposażone sale ze znaczną ilością pokoi i dodatkowymi atrakcjami. Wielkośc jest istotna, gdyż często firmy nie posiadają tak dużych przestrzeni by można w nich przeprowadzić nawet krótkie spotkanie. W przypadku wolnych zawodów zebranie przedstawicieli bywa znacznie bardziej skomplikowane.

Zapraszamy do zapoznania się z pełniejszym opisem dla pozycji SERENA, Osjaków, sala do 300 osób. Znajdą tam Państwo więcej informacji, do których obejrzenia serdecznie zachęcamy.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. SERENA, Osjaków, sala do 200 osób BEST WESTERN HOTEL SYMFONIA wita wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności informujemy o SERENA. Naszą siedzibą...
  2. ESPANSIVA, Osjaków, sala do 70 osób BEST WESTERN HOTEL SYMFONIA zaprasza wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności informujemy o ESPANSIVA. Można nas...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?