0

Sala Izerska – Karkonoska, Szklarska Poręba, sala do 120 osób

Hotel Kryształ **** Conference & Spa, znajdujący się w miejscowości Szklarska Poręba, jest ośrodkiem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, wykładów, sympozjów. Posiadamy do dyspozycji bogato wyposażone sale konferencyjne. Prezentowana teraz Sala Izerska – Karkonoska może zapewnić 120 miejsc dla gości. Naszą ofertę kierujemy do firm i osób, które chcą w profesjonalny sposób zaprezentować swoją firmę przed przybyłymi na szkolenie.

Nasz adres to:
Hotel Kryształ **** Conference & Spa
1- go Maja 19
58-580 Szklarska Poręba
Województwo Dolnośląskie

Jeśli mają Państwo problem z wyszukaniem naszego obiektu, wspominamy, by było szybciej, że miejscowością niedaleko jest Jelenia Góra ( województwo Dolnośląskie ).

Ta sala ma możliwość gościć do 120 uczestników. Dotyczy to wariantu który sprawdziliśmy.

Aby prościej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia to w przybliżeniu 130 m2
  • szerokość: 5 m
  • długość: 25 m
  • wysokość: 3 m

Sprawdziliśmy też rozmieszczenie krzeseł i szacunkowo pomieszczenie powinno umożliwić według nas:

  • układ Teatralny: mniej więcej 120 uczestników
  • układ Klasowy: około 80 uczestników
  • układ Podkowa: mniej więcej 65 uczestników

Sala Izerska – Karkonoska, Szklarska Poręba, sala do 120 osób zaprasza do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość dostosowania dotyczyć może także innych sal ośrodka, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa wymagań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym obiektem.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. KRYSZTAŁ (Piętro „0”), Warszawa, sala do 400 osób Hotel Gromada Lotnisko *** wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmu sal, a w szczególności wspominamy o KRYSZTAŁ (Piętro „0”)....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?