0

Sala Karkonoska, Szklarska Poręba, sala do 50 osób

Sala Sala Karkonoska zaprasza Państwa do spojrzenia na to co proponuje obiekt Hotel Kryształ **** Conference & Spa w swej ofercie.
Sam obiekt ma siedzibę w miejscowości Szklarska Poręba ( Dolnośląskie ), na ulicy 1- go Maja 19.

Jeśli nadal niełatwo nas odnaleźć to dodajemy, że pobliską miejscowością jest Jelenia Góra ( województwo Dolnośląskie )

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć uczestników na kursy, spotkania biznesowe, ale możemy zapewnić także inne dostosowanie przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Waszych wymagań.
Prowadzimy wynajem naszych sal na atrakcyjnych warunkach i zapewniamy pomoc w sprawach tyczących obiektu oraz jego przygotowania.

Często małe ośrodki na czas wynajmu nie prowadzą rezerwacji innych gości, ponieważ brakło by im miejsc lub chcą się skoncentrować na możliwie najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Wielokrotnie w trakcie takich konferencji organizowane są dodatkowe imprezy towarzyszące jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już zwyczajowy punkt tego typu spotkań. Obiekty podnoszą standardy, zwiększają liczbę atrakcji, zniżają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizującego.

Ta sala konferencyjna ma możliwość pomieścić maksymalnie 50 uczestników. Dotyczy to układu który przewidzieliśmy.

Aby prościej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia to mniej więcej 60 m2
  • szerokość: 5 m
  • długość: 12 m
  • wysokość: 3 m

Sprawdziliśmy też rozmieszczenie miejsc siedzących i orientacyjnie pomieszczenie powinno umożliwić według nas:

  • układ Teatralny: w przybliżeniu 50 osób
  • układ Klasowy: w przybliżeniu 35 osób
  • układ Podkowa: do 30 osób

Sala Karkonoska, Szklarska Poręba, sala do 50 osób zachęca do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość aranżu dotyczyć może także innych sal ośrodka, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa wymagań. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala Izerska – Karkonoska, Szklarska Poręba, sala do 120 osób Hotel Kryształ **** Conference & Spa, znajdujący się w miejscowości Szklarska Poręba, jest ośrodkiem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację...
  2. Sala Kryształowa, Szklarska Poręba, sala do 30 osób Hotel Kryształ **** Conference & Spa zaprasza wszystkich zainteresowanych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności informujemy o Sala...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?