0

D, Tuszyn, sala do 200 osób

Hotel Grzegorzewski, znajdujący się w miejscowości Tuszyn, jest ośrodkiem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, konferencji, seminariów. Posiadamy do dyspozycji dobrze wyposażone sale konferencyjne. Wspominana tutaj D może zapewnić 200 miejsc dla uczestników. Naszą ofertę kierujemy do firm i osób, które chcą w fachowy sposób zaprezentować swoją wiedzę przed przybyłymi na szkolenie.

Nasz adres to:
Hotel Grzegorzewski
3-go Maja 59
95-080 Tuszyn
Województwo Łódzkie

Jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem naszego ośrodka, informujemy, by było łatwiej, że miejscowością w pobliżu jest Łódź ( Łódzkie ).

Konferencje są coraz powszechniejsze. Dlatego też powstają coraz liczniej ośrodki jedynie w tym celu. Już istniejące przystosowują ofertę tak, by możliwy był użyczenie sal w celach biznesowych. Dla nich to plus, gdyż gromadzi większą grupę osób, często przyjeżdżających z innych województw. Te zaś często, jako miejsce zakwaterowania, decydują się na pozostanie w ośrodku gdzie konferencja ma miejsce.

Wspomniana wyżej sala stanowi świetną propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji wykładów dla w przybliżeniu 200 osób. Oczywiście dużo zależy od użytego schematu siedzeń. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Teatralny: około 200 osób
  • układ typu Bankietowy: w przybliżeniu 100 gości
  • układ typu Klasowy: mniej więcej 100 uczestników

Z własnej strony jesteśmy w stanie zapewnić, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez zbędnych formalności.

Aby uprościć dostosowanie pod kątem własnej wizji, podajemy iż pomieszczenie charakteryzuje się:

  • powierzchnią w przybliżeniu 250 m2
  • szerokością w przybliżeniu 10 m
  • długością w przybliżeniu 25 m
  • wysokością w przybliżeniu 4 m

Wraz z rosnącym popytem powiększają się także same oferty spotkań konferencyjnych. Częściowo jest to związane z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowinki technologiczne są coraz powszechniej dostępne dysponowanie bogatym sprzętem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla zasobnych klientów. Sieć internetowa staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji wykładowcy z uczestnikami, którzy na bieżąco mogą reagować i komentować przebieg.

W razie zainteresowania ofertą konferencyjną zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji D, Tuszyn, sala do 200 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać nieaktualne dane. Dlatego zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Brak powiązanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?