0

C, Tuszyn, sala do 25 osób

Hotel Grzegorzewski wita wszystkich zainteresowanych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o C.
Naszą siedzibą jest Tuszyn (95-080), województwo Łódzkie. Obiekt znajduje się na ulicy: 3-go Maja 59.

Inną lokalizacją w niedalekiej odległości jest Łódź, województwo Łódzkie, ale informujemy o tym by szybciej umiejscowić nasz obiekt.

Do Państwa dyspozycji, w ramach przeprowadzanych kursów, możemy oddać specjalnie przygotowane sale. Spomiędzy nich w chwili obecnej możliwa do wynajęcia jest C.

Zdarza się, że małe hotele w czasie wynajmu nie przyjmują rezerwacji innych gości, ponieważ brakuje im miejsc lub chcą się skoncentrować na jak najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Często w trakcie takich szkoleń organizowane są dodatkowe imprezy towarzyszące jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już zwyczajowy punkt takich spotkań. Ośrodki podnoszą standardy, zwiększają liczbę atrakcji, zniżają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizującego.

Wspomniana wyżej sala stanowi dobrą propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji sympozjów dla w przybliżeniu 25 osób. Oczywiście dużo zależy od użytego schematu siedzeń. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Teatralny: około 25 osób
  • układ typu Bankietowy: mniej więcej 15 gości
  • układ typu Klasowy: mniej więcej 15 osób

Z naszej strony jesteśmy w stanie zagwarantować, iż dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez zbędnych formalności.

Aby uprościć aranżację pod kątem własnej koncepcji, podajemy iż sala konferencyjna charakteryzuje się:

  • powierzchnią około 46 m2
  • szerokością około 5.9 m
  • długością mniej więcej 8.7 m
  • wysokością mniej więcej 3 m

Zapraszamy do zapoznania się z pełniejszym opisem dla pozycji C, Tuszyn, sala do 25 osób. Odnajdą tam Państwo więcej aktualnych danych, do których odwiedzenia serdecznie zapraszamy.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne dane. Dlatego zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. D, Tuszyn, sala do 200 osób Hotel Grzegorzewski, znajdujący się w miejscowości Tuszyn, jest ośrodkiem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, konferencji, seminariów. Posiadamy do...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?