0

Sala konferencyjna, Łódź, sala do 30 osób

ARKA zaprasza wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Sala konferencyjna.
Naszą siedzibą jest Łódź (91-365), województwo Łódzkie. Obiekt znajduje się na ulicy: ul.Brzoskwiniowa 17.

Inną miejscowością niedaleko jest Zgierz, województwo Łódzkie, ale wspominamy o tym by było łatwiej umiejscowić nasz obiekt.

Do Waszej dyspozycji, w ramach organizowanych sympozjów, możemy płatnie udostępnić specjalnie przygotowane sale. Z nich aktualnie dostępna do wynajęcia jest Sala konferencyjna.

W tej sali konferencyjnej możemy zapewnić miejsca dla 30. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej określić jako najlepszą na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, aranżacji do dogodnej dla Państwa. W tym celu udostępniamy poniżej te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Inny: w przybliżeniu 30 uczestników

Wkładamy wiele wysiłków aby współpraca z naszym obiektem była jak najbardziej owocna.

Aby prościej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia sali wynosi około 26 m2
  • szerokość sali: 4 m
  • długość: 6.5 m
  • wysokość sali: 2.3 m

W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala konferencyjna, Łódź, sala do 30 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.

Zdarza się, że małe ośrodki w czasie wynajmu nie prowadzą rezerwacji innych gości, ponieważ brakło by im miejsc lub chcą się skoncentrować na możliwie najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Często w trakcie takich szkoleń organizowane są dodatkowe imprezy towarzyszące jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już standardowy punkt takich spotkań. Ośrodki podnoszą standardy, zwiększają liczbę atrakcji, zniżają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizującego.

Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala A, Łódź, sala do 150 osób Hotel Borowiecki Art-Dom M.M. Zielińscy Sp. J., znajdujący się w miejscowości Łódź, jest ośrodkiem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?