0

Sala konferencyjna, Boguchwała, sala do 45 osób

Hotel&Restauracja Hibiskus zaprasza wszystkich zainteresowanych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Sala konferencyjna.
Można nas odnaleźć szukając w: Boguchwała (36-040), województwo Podkarpackie. Adres pod którym rezydujemy to: Zarzecze 19.

Inną lokalizacją w pobliżu jest Rzeszów, województwo Podkarpackie, ale informujemy o tym jedynie by szybciej wyszukać nasz ośrodek.

Do Waszej dyspozycji, w ramach przeprowadzanych konferencji, możemy oddać specjalnie przygotowane pomieszczenia. Spomiędzy nich w chwili obecnej możliwa do wynajęcia jest Sala konferencyjna.

W tej sali konferencyjnej posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 45. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej uzyskać jako najlepszą na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, aranżu do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Inny: do 45 osób

Wkładamy wiele starań aby współpraca z naszym obiektem była jak najbardziej owocna.

Aby jeszcze prościej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia to około 75 m2

Często małe pensjonaty podczas wynajmu nie prowadzą rezerwacji innych gości, ponieważ brakło by im miejsc lub chcą się skoncentrować na możliwie najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Często w trakcie takich konferencji organizowane są dodatkowe imprezy jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już zwyczajowy punkt tego typu spotkań. Obiekty zwiększają standardy, zwiększają liczbę atrakcji, zniżają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizującego.

Sala konferencyjna, Boguchwała, sala do 45 osób zaprasza do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość aranżu dotyczyć może także innych sal obiektu, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa wymagań. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala konferencyjna, Łódź, sala do 30 osób ARKA zaprasza wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Sala konferencyjna. Naszą siedzibą jest Łódź...
  2. Sala konferencyjna 1, Katowice, sala do 25 osób 4 Work Studio zaprasza wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności wspominamy o Sala konferencyjna 1. Obiekt...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?