0

Sala konferencyjna A, Tychy, sala do 120 osób

Sala Sala konferencyjna A zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje obiekt HOTEL TYCHY w swojej ofercie.
Sam ośrodek znajduje się w miejscowości Tychy ( Śląskie ), na ulicy Al. Jana Pawła II 10.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć uczestników na szkolenia, sympozja, ale możemy zapewnić także inne aranż przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Waszych preferencji.
Prowadzimy wynajem naszych sal na atrakcyjnych warunkach i zapewniamy pomoc w sprawach tyczących obiektu oraz jego przystosowania.

Ta sala ma możliwość gościć do 120 uczestników. Dotyczy to wariantu który przygotowaliśmy.

Aby łatwiej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia to mniej więcej 28 m2

Sprawdziliśmy też układy miejsc siedzących i szacunkowo sala powinna pomieścić według nas:

  • układ Kinowy: około 120 uczestników

W razie zainteresowania ofertą konferencyjną zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala konferencyjna A, Tychy, sala do 120 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala konferencyjna A, Gdańsk, sala do 498 osób Sala Sala konferencyjna A zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje obiekt NOT w swej ofercie. Sam obiekt ma siedzibę...
  2. Sala Konferencyjna A1 + A2, Warszawa, sala do 100 osób Rest Hotel wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Sala Konferencyjna A1 + A2....

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?