0

Audytorium, Gorzów Wielkopolski, sala do 34 osób

Ośrodek Qubus Hotel**** Gorzów Wielkopolski to wspaniałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Audytorium ) pod organizację konferencji, szkoleń oraz innych działań o charakterze integracyjnym lub oświatowym. Infrastruktura ośrodka pozwala projektować spotkania rozszerzone o prezentacje towarzyszące.

Mieścimy się w miejscowości Gorzów Wielkopolski ( województwo Lubuskie ), a nasz dokładny adres to:
Qubus Hotel**** Gorzów Wielkopolski
Orląt Lwowskich 3
66-410 Gorzów Wielkopolski
województwo Lubuskie

Jeśli nadal nie wiedzą Państwo gdzie się znajdujemy to informujemy, że pobliską lokalizacją jest ( ).

Jednocześnie z rosnącym popytem powiększają się także same obiekty zebrań biznesowych. Częściowo wiąże się to z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowinki technologiczne są coraz łatwiej dostępne dysponowanie dobrym sprzętem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla firm. Internet staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji prowadzącego z uczestnikami, którzy natychmiast mogą reagować i komentować przebieg.

Wspomniana wyżej sala stanowi świetną propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji konferencji dla w przybliżeniu 34 osób. Oczywiście dużo zależy od użytego ułożenia siedzeń. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Teatralny: około 34 gości

Z naszej strony możemy zagwarantować, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez zbędnych formalności.

Aby ułatwić planowanie pod kątem własnej wizji, podajemy iż sala charakteryzuje się:

  • powierzchnią około 50 m2
  • szerokością w przybliżeniu 8.4 m
  • długością mniej więcej 7.0 m
  • wysokością około 3.5 m

Zdarza się, że małe obiekty na czas wynajmu nie przyjmują rezerwacji dodatkowych gości, ponieważ brakło by im miejsc lub chcą się skoncentrować na możliwie najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Często w trakcie takich konferencji organizowane są dodatkowe imprezy jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już zwyczajowy punkt tego typu spotkań. Obiekty podnoszą standardy, zwiększają liczbę atrakcji, zniżają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizującego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełniejszym opisem dla pozycji Audytorium, Gorzów Wielkopolski, sala do 34 osób. Znajdą tam Państwo więcej aktualnych danych, do których obejrzenia serdecznie zapraszamy.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Biuro Biznesowe oraz Centrum Biznesu, Gorzów Wielkopolski, sala do 18 osób Qubus Hotel**** Gorzów Wielkopolski, znajdujący się w miejscowości Gorzów Wielkopolski, jest obiektem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, wykładów,...
  2. Sala 1+2, Gorzów Wielkopolski, sala do 180 osób Obiekt Qubus Hotel**** Gorzów Wielkopolski to wspaniałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala 1+2 ) pod organizację...
  3. AUDYTORIUM, Kielce, sala do 130 osób Sala AUDYTORIUM zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje obiekt Hotel Kongresowy***- Exbud w swojej ofercie. Sam ośrodek ma...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?