0

Sala konferencyjna, Sarbinowo, sala do 40 osób

Lido Apartments & Spa, znajdujący się w miejscowości Sarbinowo, jest ośrodkiem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, konferencji, sympozjów. Posiadamy do dyspozycji bogato wyposażone sale konferencyjne. Prezentowana tutaj Sala konferencyjna ma możliwość zapewnienia 40 miejsc dla uczestników. Naszą ofertę kierujemy do firm i osób, które chcą w fachowy sposób zaprezentować swoją wiedzę przed przybyłymi na seminarium.

Nasz adres to:
Lido Apartments & Spa
Południowa 64
76-034 Sarbinowo
Województwo Zachodniopomorskie

Konferencje to spotkania dużych i poważnych firm powiązane tematycznie. Aranżowane są często w punktach rekreacyjnych, które proponują bardzo dobrze wyposażone sale ze znaczną ilością pokoi i dodatkowymi atrakcjami. Wielkośc jest istotna, gdyż często firmy nie posiadają tak przestronnych przestrzeni by można w nich przeprowadzić nawet krótkie spotkanie. W przypadku wolnych zawodów zebranie przedstawicieli bywa jeszcze bardziej skomplikowane.

Ta sala konferencyjna ma możliwość pomieścić do 40 osób. Oczywiście dotyczy to wariantu który przewidzieliśmy.

Aby łatwiej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia to mniej więcej 43.74 m2
  • szerokość: 5.4 m
  • długość: 8.1 m
  • wysokość: 3.2 m

Sprawdziliśmy też układy krzeseł i szacunkowo sala powinna pozwolić na spotkanie, według nas:

  • układ Inny: mniej więcej 40 gości

Jednocześnie z rosnącym popytem powiększają się też oferty zebrań biznesowych. Po części wiąże się to z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowości technologiczne są coraz łatwiej dostępne dysponowanie bogatym sprzętem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla zasobnych klientów. Sieć internetowa staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji wykładowcy z uczestnikami, którzy natychmiast mogą reagować i komentować przebieg.

Sala konferencyjna, Sarbinowo, sala do 40 osób zachęca do zapoznania się z dokładniejszą ofertą. Możliwość dostosowania dotyczyć może także innych sal obiektu, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa oczekiwań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Brak powiązanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?