0

Sala konferencyjna, Pszczyna, sala do 47 osób

Ośrodek HOTEL PIASKOWY S.C. Adam Zawisza, Marek Zawisza to wspaniałe miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala konferencyjna ) pod organizację sympozjów, zjazdów oraz innych działań o charakterze integracyjnym i oświatowym. Infrastruktura ośrodka pozwala aranżować konferencje rozszerzone o prezentacje towarzyszące.

Znaleźć nas można w miejscowości Pszczyna ( Śląskie ), a nasz dokładny adres to:
HOTEL PIASKOWY S.C. Adam Zawisza, Marek Zawisza
Piechurów 3
43-200 Pszczyna
województwo Śląskie

Jeśli nadal nie kojarzą Państwo gdzie się znajdujemy to podpowiadamy, że będącą w pobliżu lokalizacją jest ( ).

Wraz z zapotrzebowaniem zmieniają się także same oferty zebrań biznesowych. Po części jest to związane z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowości technologiczne są coraz łatwiej dostępne dysponowanie dobrym zapleczem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla najbogatszych. Internet staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji wykładowcy z uczestnikami, którzy na bieżąco mogą reagować i komentować przebieg.

W tej sali posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 47. Oczywiście jest to maksymalna ilość jaką zdołaliśmy dla niej oszacować jako optymalną na podstawie naszych pomiarów. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajęcia, dostosowania do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu udostępniamy poniżej te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Teatralny: mniej więcej 47 gości
  • układ typu Podkowa: do 42 uczestników
  • układ typu Bankietowy: do 20 osób
  • układ typu Inny: mniej więcej 32 osób

Dokładamy wszelkich starań aby współpraca z ośrodkiem była jak najbardziej ułatwiona.

Zdarza się, że małe pensjonaty na czas wynajmu nie prowadzą rezerwacji dodatkowych gości, ponieważ brakuje im miejsc lub chcą się skupić na możliwie najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Wielokrotnie w trakcie takich szkoleń organizowane są dodatkowe imprezy jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już zwyczajowy punkt tego typu spotkań. Obiekty podnoszą standardy, zwiększają liczbę imprez towarzyszących, obnizają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizatora.

Zapraszamy do zapoznania się z pełniejszym opisem dla pozycji Sala konferencyjna, Pszczyna, sala do 47 osób. Znajdą tam Państwo więcej informacji, do których odwiedzenia gorąco zapraszamy.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne dane. Dlatego doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Brak powiązanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?