0

Sala Widowiskowo – Kinowa, Gniewino, sala do 168 osób

Obiekt Centrum Konferencyjne GOTiS Gniewino to świetne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala Widowiskowo – Kinowa ) pod organizację konferencji, szkoleń oraz innych form o charakterze integracyjnym lub oświatowym. Infrastruktura ośrodka pozwala aranżować sympozja rozszerzone o imprezy dodatkowe.

Znaleźć nas można w miejscowości Gniewino ( województwo Pomorskie ), a nasz dokładny adres to:
Centrum Konferencyjne GOTiS Gniewino
Sportowa 1
84-250 Gniewino
województwo Pomorskie

Jeśli nadal nie kojarzą Państwo gdzie się znajdujemy to informujemy, że będącą w pobliżu miejscowością jest ( województwo ).

Ta sala konferencyjna może pomieścić do 168 osób. Oczywiście dotyczy to układu który sprawdziliśmy.

Aby łatwiej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia wynosi mniej więcej 192 m2
  • szerokość: 12 m
  • długość: 11 m
  • wysokość: 5.7 m

Sprawdziliśmy też układy miejsc siedzących i szacunkowo pomieszczenie powinno umożliwić według nas:

  • układ Teatralny: mniej więcej 168 gości

Często małe pensjonaty w czasie wynajmu nie prowadzą rezerwacji dodatkowych gości, ponieważ brakuje im miejsc lub chcą się skoncentrować na jak najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Często w trakcie takich konferencji organizowane są dodatkowe imprezy towarzyszące jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już zwyczajowy punkt takich spotkań. Obiekty podnoszą standardy, zwiększają liczbę imprez towarzyszących, zniżają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizatora.

Konferencje są coraz popularniejsze. W związku z tym powstają coraz liczniej ośrodki jedynie w tym celu. Już istniejące przystosowują ofertę tak, by możliwy był użyczenie pomieszczeń w celach biznesowych. Dla nich to plus, gdyż gromadzi większą grupę osób, często gości z innych krajów. Te zaś zazwyczaj, jako miejsce noclegu, wybierają pozostanie w obiekcie gdzie spotkanie ma miejsce.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatszym opisem dla pozycji Sala Widowiskowo – Kinowa, Gniewino, sala do 168 osób. Odnajdą tam Państwo więcej informacji, do których odwiedzenia serdecznie zachęcamy.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Antresola, Gniewino, sala do 170 osób Centrum Konferencyjne GOTiS Gniewino, znajdujący się w miejscowości Gniewino, jest ośrodkiem dostosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, wykładów, seminariów....
  2. Sala Konferencyjna, Gniewino, sala do 35 osób Centrum Konferencyjne GOTiS Gniewino wita wszystkich chętnych swoją ofertą do wynajmu sal, a w szczególności wspominamy o Sala Konferencyjna. Naszą...
  3. Hala Widowiskowo – Sportowa, Gdańsk, sala do 2500 osób AWFiS w Gdańsku, Hala Widowiskowo-Sportowa i Sala Kongresowa, znajdujący się w miejscowości Gdańsk, jest ośrodkiem dostosowanym do wynajmu sal pod...
  4. Sala kinowa (60 miejsc), Gdynia, sala do 0 osób Sala Sala kinowa (60 miejsc) zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje obiekt Morski Instytut Rybacki w swojej ofercie. Sam...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?