0

Konferencyjna II, Ostrowiec Świętokrzyski, sala do 80 osób

Hotel GROMADA*** w Ostrowcu Świętokrzyskim, znajdujący się w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, wykładów, seminariów. Posiadamy do dyspozycji bogato wyposażone sale konferencyjne. Wspominana teraz Konferencyjna II ma możliwość zapewnienia 80 miejsc dla uczestników. Naszą ofertę kierujemy do firm i osób, które chcą w profesjonalny sposób zaprezentować swoją wiedzę przed przybyłymi na sympozjum.

Nasz adres to:
Hotel GROMADA*** w Ostrowcu Świętokrzyskim
Aleja 3-go Maja 13
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Województwo Świętokrzyskie

W tej sali konferencyjnej posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 80. Oczywiście jest to maksymalna ilość jaką zdołaliśmy dla niej uzyskać jako najlepszą na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, dostosowania do dogodnej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Kinowy: mniej więcej 80 uczestników
  • układ typu Podkowa: do 40 osób
  • układ typu Bankietowy: około 70 osób
  • układ typu Inny: mniej więcej 80 uczestników

Wkładamy wiele wysiłków aby współpraca z naszym była jak najbardziej owocna.

Aby wygodniej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia sali to w przybliżeniu 98 m2
  • szerokość sali: 5.6 m
  • długość sali: 17.5 m
  • wysokość sali: 3 m

Konferencje to spotkania dużych i poważnych grup dziennikarzy toczące się wokół określonego zagadnienia. Odbywają się zawsze w hotelach, które proponują dobrze wyposażone sale ze znaczną ilością pokoi i innymi atrakcjami. Wielkośc jest istotna, gdyż często firmy nie posiadają tak dużych przestrzeni by można w nich przeprowadzić nawet niezbyt długie spotkanie. W przypadku wolnych zawodów zebranie przedstawicieli bywa znacznie bardziej skomplikowane.

Często małe pensjonaty podczas wynajmu nie przyjmują rezerwacji dodatkowych gości, ponieważ brakło by im miejsc lub chcą się skoncentrować na jak najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Często w trakcie takich konferencji organizowane są dodatkowe imprezy towarzyszące jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już zwyczajowy punkt tego typu spotkań. Obiekty podnoszą standardy, zwiększają liczbę imprez towarzyszących, zniżają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizatora.

Zapraszamy do zapoznania się z pełniejszym opisem dla pozycji Konferencyjna II, Ostrowiec Świętokrzyski, sala do 80 osób. Odnajdą tam Państwo więcej informacji, do których obejrzenia gorąco zapraszamy.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Konferencyjna III, Ostrowiec Świętokrzyski, sala do 80 osób Obiekt Hotel GROMADA*** w Ostrowcu Świętokrzyskim to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Konferencyjna III ) pod...
  2. Sala konferencyjna, Boguchwała, sala do 45 osób Hotel&Restauracja Hibiskus zaprasza wszystkich zainteresowanych swoją ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Sala konferencyjna. Można nas odnaleźć...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?