0

Konferencyjna I, Ostrowiec Świętokrzyski, sala do 100 osób

Hotel GROMADA*** w Ostrowcu Świętokrzyskim wita wszystkich chętnych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności wspominamy o Konferencyjna I.
Miejscem gdzie nas można szukać jest Ostrowiec Świętokrzyski (27-400), województwo Świętokrzyskie. Obiekt znajduje się na ulicy: Aleja 3-go Maja 13.

Do Państwa dyspozycji, w ramach przeprowadzanych szkoleń, możemy oddać specjalnie przygotowane sale. Spomiędzy nich w chwili obecnej możliwa do wynajęcia jest Konferencyjna I.

Często małe hotele na czas wynajmu nie prowadzą rezerwacji innych gości, ponieważ brakło by im miejsc lub chcą się skoncentrować na możliwie najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Często w trakcie takich konferencji organizowane są dodatkowe imprezy jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już standardowy punkt takich spotkań. Ośrodki podnoszą standardy, zwiększają liczbę atrakcji, obnizają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizatora.

W tej sali konferencyjnej możemy zapewnić miejsca dla 100. Oczywiście jest to największa ilość jaką zdołaliśmy dla niej określić jako najlepszą na podstawie naszych ustaleń. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajmu, aranżu do dogodnej dla Państwa. W tym celu przygotowaliśmy te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Kinowy: około 100 uczestników
  • układ typu Podkowa: około 80 uczestników
  • układ typu Bankietowy: mniej więcej 60 uczestników
  • układ typu Inny: w przybliżeniu 90 osób

Wkładamy wiele wysiłków aby współpraca z ośrodkiem była jak najbardziej ułatwiona.

Aby jeszcze łatwiej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia wynosi mniej więcej 69.6 m2
  • szerokość sali: 5.8 m
  • długość sali: 12 m
  • wysokość sali: 3 m

Konferencyjna I, Ostrowiec Świętokrzyski, sala do 100 osób zaprasza do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość dostosowania dotyczyć może także innych sal obiektu, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa oczekiwań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym obiektem.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Konferencyjna II, Ostrowiec Świętokrzyski, sala do 80 osób Hotel GROMADA*** w Ostrowcu Świętokrzyskim, znajdujący się w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń,...
  2. Konferencyjna III, Ostrowiec Świętokrzyski, sala do 80 osób Obiekt Hotel GROMADA*** w Ostrowcu Świętokrzyskim to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Konferencyjna III ) pod...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?