0

Sala konferencyjna, Skawina, sala do 12 osób

Obiekt QUICKRO COWORKING to idealne miejsce na wynajem sali ( takiej jak choćby Sala konferencyjna ) pod organizację konferencji, szkoleń oraz innych działań o charakterze integracyjnym i oświatowym. Infrastruktura ośrodka pozwala projektować szkolenia rozszerzone o prezentacje towarzyszące.

Rezydujemy w miejscowości Skawina ( Małopolskie ), a nasz dokładny adres to:
QUICKRO COWORKING
29 Listopada
32-050 Skawina
województwo Małopolskie

Jeśli nadal nie kojarzą Państwo gdzie się znajdujemy to podpowiadamy, że nieodległą miejscowością jest ( ).

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi idealną propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji sympozjów dla w przybliżeniu 12 uczestników. Oczywiście wiele zależy od użytego układu krzeseł. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Stoły okrągłe: około 12 uczestników

Z naszej strony możemy zagwarantować, iż dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez zbędnych formalności.

Aby ułatwić aranżację pod kątem własnej koncepcji, podajemy iż pomieszczenie charakteryzuje się:

  • powierzchnią około 30 m2
  • szerokością w przybliżeniu 5 m
  • długością w przybliżeniu 6 m

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala konferencyjna, Skawina, sala do 12 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo się znajdujecie może zawierać nieaktualne informacje. Dlatego doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala konferencyjna II, Skawina, sala do 60 osób Sala Sala konferencyjna II zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje obiekt QUICKRO COWORKING w swej ofercie. Sam obiekt...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?