0

Sala szkoleniowo-konferencyjna C, Wrocław, sala do 150 osób

Sala Sala szkoleniowo-konferencyjna C zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje ośrodek Synergy Trainings w swojej ofercie.
Sam ośrodek znaleźć można w miejscowości Wrocław ( Dolnośląskie ), pod adresem Krakowska 56-62.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć gości na kursy, spotkania biznesowe, ale możemy zapewnić także inne aranż przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Państwa preferencji.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i gwarantujemy pomoc w sprawach tyczących obiektu oraz jego przystosowania.

Ta sala ma możliwość gościć maksymalnie 150 osób. Dotyczy to wariantu który przygotowaliśmy.

Aby wygodniej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia to mniej więcej 146.4 m2
  • szerokość: 12 m
  • długość: 12.2 m
  • wysokość: 3.92 m

Sprawdziliśmy też rozmieszczenie krzeseł i orientacyjnie sala powinna pozwolić na spotkanie, według nas:

  • układ Inny: w przybliżeniu 150 uczestników
  • układ Teatralny: w przybliżeniu 150 osób
  • układ Klasowy: w przybliżeniu 130 gości
  • układ Układ E: do 80 gości

Konferencje to spotkania dużych grup naukowców powiązane tematycznie. Odbywają się zawsze w hotelach, które proponują bardzo dobrze wyposażone sale ze znaczną ilością pokoi i dodatkowymi atrakcjami. Wielkośc jest istotna, gdyż nierzadko firmy nie posiadają tak dużych przestrzeni by można w nich przeprowadzić nawet krótkie spotkanie. W przypadku wolnych zawodów zebranie przedstawicieli bywa jeszcze trudniejsze.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala szkoleniowo-konferencyjna C, Wrocław, sala do 150 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala konferencyjna nr 4, Wrocław, sala do 45 osób Hotel*** Europeum, znajdujący się w miejscowości Wrocław, jest ośrodkiem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, wykładów, sympozjów. Posiadamy do...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?