0

Sala ABC, Sosnowiec, sala do 250 osób

Sala Sala ABC zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje obiekt ARIA SOSNOWIEC HOTEL ORBIS w swojej ofercie.
Sam ośrodek ma siedzibę w miejscowości Sosnowiec ( województwo Śląskie ), na ulicy Kresowa 5 i 7.

Jeśli nadal niełatwo nas odnaleźć to dodajemy, że pobliską lokalizacją jest Katowice ( Śląskie )

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć gości na konferencje, wykłady, ale możemy zapewnić także inne aranż przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Waszych preferencji.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i gwarantujemy pomoc w części dotyczącej obiektu oraz jego przystosowania.

Razem z rosnącym popytem powiększają się też same oferty zebrań konferencyjnych. Po części jest to związane z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowinki technologiczne są coraz powszechniej dostępne dysponowanie bogatym sprzętem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla zasobnych klientów. Internet staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji prowadzącego z uczestnikami, którzy natychmiast mogą reagować i komentować przebieg.

Wspomniana wyżej sala stanowi świetną propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji konferencji dla mniej więcej 250 uczestników. Oczywiście wiele zależy od użytego schematu siedzeń. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając gotowe:

  • układ typu Kinowy: do 250 osób
  • układ typu Klasowy: w przybliżeniu 140 osób
  • układ typu Podkowa: mniej więcej 140 gości
  • układ typu Bankietowy: do 150 uczestników

Z własnej strony jesteśmy w stanie zagwarantować, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała płynnie i bez nadmiernych formalności.

Aby ułatwić planowanie pod kątem własnej wizji, podajemy iż pomieszczenie charakteryzuje się:

  • szerokością w przybliżeniu 10.30 m
  • długością mniej więcej 28.7 m
  • wysokością mniej więcej 2.75 m

W razie zainteresowania ofertą konferencyjną zapraszamy do skontaktowania się z nami. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia pozycji Sala ABC, Sosnowiec, sala do 250 osób, gdzie znajduje się więcej informacji.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Brak powiązanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?