0

Sala C, Raszyn, sala do 150 osób

Sala Sala C zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje ośrodek CENTRUM KONFERENCYJNE FALENTY w swojej ofercie.
Sam ośrodek ma siedzibę w miejscowości Raszyn ( województwo Mazowieckie ), pod adresem Al. Hrabska 4a.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć gości na szkolenia, sympozja, ale możemy zapewnić także inne aranżacje przestrzeni niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Państwa preferencji.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i gwarantujemy pomoc w części dotyczącej obiektu oraz jego przygotowania.

Wspomniana wyżej sala stanowi idealną propozycję przy poszukiwaniu miejsca do wynajęcia pod kątem organizacji konferencji dla mniej więcej 150 osób. Oczywiście dużo zależy od użytego schematu krzeseł. Dlatego więc wychodzimy z pomocą przedstawiając sprawdzone przez nas:

  • układ typu Teatralny: mniej więcej 150 uczestników

Z naszej strony jesteśmy w stanie zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez nadmiernych formalności.

Aby ułatwić aranżację pod kątem własnej wizji, podajemy iż sala charakteryzuje się:

  • powierzchnią w przybliżeniu 164.5 m2
  • szerokością w przybliżeniu 11.1 m
  • długością w przybliżeniu 8.3 m
  • wysokością mniej więcej 3.5 m

Konferencje to spotkania dużych i poważnych grup dziennikarzy powiązane tematycznie. Przeprowadzane są zawsze w hotelach, które proponują dobrze wyposażone sale ze znaczną ilością pokoi i innymi atrakcjami. Wielkośc jest istotna, gdyż często firmy nie posiadają tak dużych przestrzeni by można w nich przeprowadzić nawet niezbyt długie spotkanie. W przypadku wolnych zawodów zebranie przedstawicieli bywa znacznie bardziej skomplikowane.

Sala C, Raszyn, sala do 150 osób zaprasza do zapoznania się z dokładniejszą ofertą. Możliwość aranżu dotyczyć może także innych sal ośrodka, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa wymagań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne informacje. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Brak powiązanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?