0

Sala D, Raszyn, sala do 150 osób

Sala Sala D zaprasza Was do obejrzenia tego co proponuje obiekt CENTRUM KONFERENCYJNE FALENTY w swej ofercie.
Sam ośrodek znaleźć można w miejscowości Raszyn ( Mazowieckie ), pod adresem Al. Hrabska 4a.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć uczestników na kursy, spotkania biznesowe, ale możemy zapewnić także inne dostosowanie sal niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Waszych wymagań.
Prowadzimy wynajem naszych sal na atrakcyjnych warunkach i zapewniamy pomoc w części dotyczącej obiektu oraz jego przystosowania.

Wspomniana wyżej sala konferencyjna stanowi świetną propozycję przy poszukiwaniu miejsca na wynajem pod kątem organizacji zjazdów dla około 150 uczestników. Oczywiście dużo zależy od użytego ułożenia krzeseł. Dlatego też wychodzimy z pomocą przedstawiając sprawdzone przez nas:

  • układ typu Klasowy: w przybliżeniu 90 uczestników
  • układ typu Podkowa: około 46 osób
  • układ typu Teatralny: do 150 gości

Z naszej strony możemy zapewnić, iż dokładamy wszelkich wysiłków aby współpraca z nami przebiegała bezproblemowo i bez nadmiernych formalności.

Aby ułatwić planowanie pod kątem własnej wizji, podajemy iż sala konferencyjna charakteryzuje się:

  • powierzchnią mniej więcej 163.43 m2
  • szerokością około 11.85 m
  • długością mniej więcej 13.85 m
  • wysokością w przybliżeniu 3.55 m

Konferencje to spotkania dużych i poważnych grup naukowców toczące się wokół określonego zagadnienia. Aranżowane są zawsze w hotelach, które proponują bardzo dobrze wyposażone sale ze znaczną ilością pokoi i innymi atrakcjami. Wielkośc jest istotna, gdyż nierzadko firmy nie posiadają tak dużych przestrzeni by można w nich przeprowadzić nawet niezbyt długie spotkanie. W przypadku wolnych zawodów zebranie przedstawicieli bywa znacznie trudniejsze.

Zapraszamy do zapoznania się z pełniejszym opisem dla pozycji Sala D, Raszyn, sala do 150 osób. Odnajdą tam Państwo więcej aktualnych danych, do których odwiedzenia gorąco zapraszamy.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala C, Raszyn, sala do 150 osób Sala Sala C zaprasza Państwa do obejrzenia tego co proponuje ośrodek CENTRUM KONFERENCYJNE FALENTY w swojej ofercie. Sam ośrodek ma...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?