0

Sala konferencyjna, Polańczyk, sala do 80 osób

Hotel Zephyr, znajdujący się w miejscowości Polańczyk, jest ośrodkiem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację szkoleń, konferencji, seminariów. Posiadamy do dyspozycji dobrze wyposażone sale konferencyjne. Wspominana teraz Sala konferencyjna może zapewnić 80 miejsc dla gości. Naszą ofertę kierujemy do firm i osób, które chcą w fachowy sposób zaprezentować swoją firmę przed przybyłymi na seminarium.

Nasz adres to:
Hotel Zephyr
Dworska 13
38-610 Polańczyk
Województwo Podkarpackie

Ta sala może gościć maksymalnie 80 uczestników. Oczywiście dotyczy to wariantu który przygotowaliśmy.

Aby prościej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia wynosi około 120 m2

Sprawdziliśmy też rozmieszczenie krzeseł i orientacyjnie sala powinna pomieścić według nas:

  • układ Inny: do 80 gości

Konferencje to spotkania dużych firm powiązane tematycznie. Aranżowane są często w hotelach, które proponują bardzo dobrze wyposażone sale z dużą ilością pokoi i innymi atrakcjami. Wielkośc jest istotna, gdyż nierzadko firmy nie posiadają tak dużych przestrzeni by można w nich przeprowadzić nawet niezbyt długie spotkanie. W przypadku wolnych zawodów zebranie przedstawicieli bywa znacznie bardziej skomplikowane.

Sala konferencyjna, Polańczyk, sala do 80 osób zaprasza do zapoznania się z dokładniejszą ofertą. Możliwość aranżu dotyczyć może także innych sal obiektu, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa oczekiwań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym ośrodkiem.

Konferencje są coraz popularniejsze. Dlatego też powstają coraz liczniej ośrodki jedynie w tym celu. Już istniejące akomodują swoją ofertę tak, by możliwy był użyczenie pomieszczeń w celach biznesowych. Dla nich to świetna okazja, gdyż gromadzi większą grupę osób, często przyjeżdżających z innych województw. Te zaś z reguły, jako miejsce noclegu, decydują się na pozostanie w ośrodku gdzie spotkanie ma miejsce.

Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Brak powiązanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?