0

Sala Aquarius, Rzezawa, sala do 400 osób

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek zaprasza wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności informujemy o Sala Aquarius.
Można nas odnaleźć szukając w: Rzezawa (32-765), województwo Małopolskie. Obiekt znajduje się na ulicy: Borek 302.

Do Waszej dyspozycji, w ramach organizowanych wykładów, możemy oddać specjalnie przygotowane sale. Spomiędzy nich aktualnie gotowa do wynajęcia jest Sala Aquarius.

Często małe ośrodki na czas wynajmu nie prowadzą rezerwacji dodatkowych gości, ponieważ brakuje im miejsc lub chcą się skoncentrować na najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Wielokrotnie w trakcie takich szkoleń organizowane są dodatkowe imprezy towarzyszące jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już standardowy punkt takich spotkań. Ośrodki podnoszą standardy, zwiększają liczbę atrakcji, zniżają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizującego.

Ta sala może pomieścić do 400 uczestników. Oczywiście dotyczy to wariantu który sprawdziliśmy.

Aby prościej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia wynosi około 350 m2

Sprawdziliśmy też układy krzeseł i szacunkowo sala powinna umożliwić według nas:

  • układ Podkowa: do 150 gości
  • układ Teatralny: w przybliżeniu 350 uczestników
  • układ Bankietowy: mniej więcej 250 osób
  • układ Inny: mniej więcej 400 uczestników

Sala Aquarius, Rzezawa, sala do 400 osób zaprasza do zapoznania się z pełniejszą ofertą. Możliwość aranżacji dotyczyć może także innych sal obiektu, a tym samym lepsze dopasowanie dla Państwa wymagań. Dlatego zachęcamy do skontaktowania się z naszym ośrodkiem.
Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać już nieaktualne dane. Dlatego ze swej strony zalecamy sprawdzić ich ważność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. Sala konferencyjna, Łódź, sala do 30 osób ARKA zaprasza wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmowania sal, a w szczególności wspominamy o Sala konferencyjna. Naszą siedzibą jest Łódź...
  2. Sala konferencyjna 1, Katowice, sala do 25 osób 4 Work Studio zaprasza wszystkich zainteresowanych swą ofertą do wynajmu sal, a w szczególności wspominamy o Sala konferencyjna 1. Obiekt...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?