0

SALA NA PIĘTRZE (Nr 19), Pakosław, sala do 30 osób

Sala SALA NA PIĘTRZE (Nr 19) zaprasza Was do spojrzenia na to co proponuje obiekt Pałac w Pakosławiu w swej ofercie.
Sam obiekt ma siedzibę w miejscowości Pakosław ( Wielkopolskie ), pod adresem Parkowa 14.

Posiadamy sale konferencyjne gotowe przyjąć gości na konferencje, wykłady, ale możemy zapewnić także inne aranż sal niż typowe konferencyjno-szkoleniowe, by dopasować się do Państwa wymagań.
Prowadzimy wynajem naszych sal na dogodnych warunkach i zapewniamy pomoc w części dotyczącej obiektu oraz jego przystosowania.

W tej sali konferencyjnej posiadamy możliwość zapewnienia miejsca dla 30. Oczywiście jest to maksymalna ilość jaką zdołaliśmy dla niej uzyskać jako optymalną na podstawie naszych pomiarów. Nie wyklucza to jednak, w przypadku wynajęcia, aranżacji do bardziej odpowiedniej dla Państwa. W tym celu udostępniamy poniżej te, które sami sprawdziliśmy:

  • układ typu Kinowy: około 30 gości
  • układ typu Podkowa: do 20 uczestników

Wkładamy wiele starań aby współpraca z naszym obiektem była jak najbardziej owocna.

Aby łatwiej można było planować, podajemy iż:

  • powierzchnia sali to w przybliżeniu 35.91 m2
  • szerokość sali: 5.7 m
  • długość: 6.3 m
  • wysokość: 2.5 m

Często małe obiekty podczas wynajmu nie przyjmują rezerwacji dodatkowych gości, ponieważ brakło by im miejsc lub chcą się skoncentrować na najlepszej|jak najlepszej|możliwie najlepszej} obsłudze członków. Wielokrotnie w trakcie takich konferencji organizowane są dodatkowe imprezy jak grille, spotkania panelowe czy konkursy sponsorów ( jeśi takowi wystepują ). To już zwyczajowy punkt takich spotkań. Ośrodki podnoszą standardy, zwiększają liczbę imprez towarzyszących, obnizają ceny i jedynym ograniczeniem tak naprawdę staje się zasobność portfela organizującego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełniejszym opisem dla pozycji SALA NA PIĘTRZE (Nr 19), Pakosław, sala do 30 osób. Znajdą tam Państwo więcej informacji, do których obejrzenia serdecznie zapraszamy.

Razem z zapotrzebowaniem ulegają zmianie także same oferty zebrań konferencyjnych. Częściowo jest to związane z rosnącymi potrzebami. W czasach gdy nowości technologiczne są coraz powszechniejsze dysponowanie dobrym sprzętem multimedialnym przestaje być fanaberią dostępną jedynie dla zasobnych klientów. Sieć internetowa staje się w tych nowocześniejszych także miejscem interakcji wykładowcy z uczestnikami, którzy natychmiast mogą reagować i komentować przebieg.

Uwaga: Strona na której Państwo jesteście może zawierać nieaktualne dane. Dlatego doradzamy sprawdzić ich aktualność pod linkiem zawartym w notatce powyżej.

Powiązane:

  1. VIP ROOM, Wrocław, sala do 10 osób Wrocławskie Centrum Kongresowe, znajdujący się w miejscowości Wrocław, jest obiektem przystosowanym do wynajmu sal pod organizację kursów, konferencji, sympozjów. Posiadamy...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?